Peruvian Maca – opinie – cena

0
337

Peruvian Maca – opinie – cenaPeruwiański proszek z korzenia maca przeciwko chińskim Peruvian Maca-Peruwiański Peruvian Maca

Jeśli masz zrobić trochę badań, prawdopodobnie już wiesz, że korzeń maca bierze swój początek w górach wysokich Andów i dziś uprawiany jest głównie w Peru i Boliwii. To, że prawdopodobnie nie wiesz, że w ciągu ostatnich kilku lat, Chiny również zaczął rosnąć i eksport produktów z korzenia maca. Ten artykuł wyjaśnia różnicę między dwoma i dlaczego należy nalegać na papai.

Peruvian Maca z Chin?

Sprzedajemy maca z 2004 roku i przyjmujemy go z 1998 roku, więc byliśmy zaskoczeni w ciągu ostatnich kilku lat, aby uzyskać kilka e-maili od chińskich firm oferujących nam sprzedać maca. Najpierw myśleliśmy, że oni odsprzedają peru maca, ale dalsze badania wykazały, że firmy te sprzedawali chińskie lokalnie uprawianych produktów maca. Szybkie wyszukiwanie na jednym z czołowych miejsc importu / eksportu pokazuje ponad 3700 różnych firm, które są wymienione, że eksport maca z Chin.

 Od samego początku podejrzliwie odnosili się do tej propozycji, ponieważ wiedzieliśmy, że maca rośnie tylko na bardzo dużych wysokościach Andów. Wszystkie badania, które widzieliśmy, wykazały, że w czasie, gdy rośliny Peruvian Maca mogą być uprawiane na niższych wysokościach, te rośliny nie wytwarzają korzeni każdego pokaźnych rozmiarów. Mało czy wiemy, że góry w prowincji Chin wyżyn powyżej 14 000 stóp (m), na których rośliny Peruvian Maca naprawdę wytwarzają korzenie. Naprawdę, chińscy rolnicy przywieźli nasiona z Peru i rosną korzenie maca. Ale są pewne podstawowe problemy z tymi produktami.

Peruvian Maca –  dzialanie – komentarze – rynek – Polska

Peruvian Maca –  dzialanie – komentarze – rynek – PolskaPięć najważniejszych problemów z chińskim Peruvian Maca-Peruwiański Peruvian Maca

Po pierwsze, okazało się w Chinach, że laboratorium faktycznie produkują syntetyczną formę maca i starają się rynek dzialanie przekazać jej jak prawdziwy korzeń maca. To by było chyba na tworzenie substytut mąki pszennej w laboratorium, a następnie sprzedawać go jako realną ofertę. Trzeba powiedzieć, że chcesz, aby uniknąć nic syntetycznego, jeśli chodzi o żywności.

Po drugie, Chiny rośnie i eksportuje w stosunkowo duża liczba superfoods w tym białko ryżu, proszki, zioła, Polska komentarze nasiona konopi, jagody goji i więcej, więc nie dziwię się, że wybrali pielęgnować maca również. Niefortunna rzeczywistość polega na tym, że produkty te ponoszą wysokie ryzyko zakażenia. Chiny są jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów świata. Sprawdź te statystyki od bardzo ważną artykułu na naturalnych wiadomości (po tym, jak przeczytał ten artykuł, Peruvian Maca sprawdziliśmy gdzie wszystkie z naszych osobistych superfoods pochodzą od – mamy nadzieję, że robisz zbyt!)

Własne, Ministerstwo środowiska Chin przyznaje, że 19,4% gruntów ornych były bardzo zanieczyszczone toksycznymi metalami ciężkimi

82,8% nieorganicznej produktów w Chinach przekracza własne granice metali ciężkich rządu

60% wód podziemnych Chin obecnie zbyt brudne, aby pić

Kadmu i ołowiu stwierdzono w chińskich produktów zakupionych w sklepie

Bbc informuje, że co najmniej 1/5 wszystkich gruntów ornych w Chinach są zabrudzone

Opierając się na tej informacji, rynek dzialanie każdy, kto dba o zdrowie, powinien unikać spożywania jakiejkolwiek żywności, wyprodukowanej w Chinach. Niemniej jednak, wiedząc, że maca rośnie na wyższych wysokościach, ktoś może twierdzić, że tego typu zanieczyszczenia nie może wpływać na produkcję maca. Chociaż to może być prawda, ważne jest, aby mieć na uwadze trzy fakty o prowincji yunnan, Polska komentarze gdzie uprawia się mak:

Prowincja yunnan ma długą historię zanieczyszczenia chromem i co najmniej jeden artykuł służy “wysypiskiem śmieci chrom”

70% wody w prowincji yunnan nie spełnia norm jakości wody

Yunnan została zwolniona z wymogu ograniczyć zanieczyszczenie.

Po trzecie, można zobaczyć jakość korzeni uprawianych w Chinach przeciwko Peru korzeni maca z naszej farmy dla siebie Peruvian Maca na zdjęciach poniżej. Zwróć uwagę, jak są symetryczne i piękne peruwiańskie korzenie w porównaniu z chińskimi.

Peruvian Maca –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forum

Peruvian Maca – jak go używać? – składniki – skład - forumPeru-czerwony mak-korzeń

z papai-korzenie-suszone

Po czwarte, niedawno dowiedzieliśmy się z potężnego filmu dokumentalnego (można go zobaczyć tutaj), że chińczycy mają już 7 patentów gmo na maca. To znaczy że tam jest żadny sposób powiedzieć jak go uzywac? jeśli maca od Chin gmo swobodnie lub nie. Pamiętaj, Peru zabronił co najmniej do 2021 roku.

Wreszcie, Peruvian Maca powstała w wysokich Andach w Peru i jest narodowej jedzeniem dziedzictwa Peru. Od 2003 roku przewożenie forum skladniki pełnych korzeni lub nasion za granice Peru jest nielegalne. A jednak, Peruvian Maca obecnie jest uprawiana w Chinach. Według dokumentalnego raportu, wymienione powyżej, Peruvian Maca, выращиваемая w Chinach, na pewno pochodziła z nasion, nielegalnie wywiezionych z Peru. Ponadto, Chiny, najwyraźniej, sklad Peruvian Maca nie przyznaje się do tego i nie ma żadnego kontraktu z Peru na uprawę Peruvian Maca. Sprzedam chiński uprawiane Peruvian Maca-znaczy wspierać ten rodzaj praktyki w naszej opinon.

Jak dowiedzieć się, skąd pochodzi twój maca

Wszyscy sprzedawcy jakości maca musi wymienić, gdzie ich maca pochodzi z prosto na etykiecie. Jeśli nie, to może być że używają maca niskiej jakości chińskie-Перуанское Maca. Proszę dowiedzieć się na pewno, zanim kupisz.

W zespole maca tylko źródło i sprzedajemy maca od małej spółdzielni gospodarstwa w highlands Peru. Cały z naszych produktów poświadczają, że będą swobodnie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, jak go uzywac? zanim zostaną wysłane. Możesz być pewien, że nigdy nie kompromisu w sprawie jakości i trwać będzie zawsze tylko sprzedać Peruvian Maca z Peru.

Aktualizacja od kogoś, kto mieszka w yunnan, Chiny

Po tym, jak dowiedzieliśmy się, że chińscy obywatele przemytem ton Peruvian Maca z Peru w tym roku, forum skladniki zwróciliśmy się do Williama ирионе, który jest jednym z naszych klientów i partnerów. Oto, co powiedział nam o sytuacji z chińskim Peruvian Maca-Peruvian Peruvian Maca:

“wspólna uprawa Peruvian Maca w prowincji yunnan będzie ogromny w tym roku. Rynek będzie zalany yunnan, kotor wzrosły nisko żadny jakości maca, поддельному maca, syntetyczny maca i niektóre naprawdę пристойному produktu. Dobry produkt, który został przetestowany, od strefy lijiang Północnej prowincji yunnan w Chinach, sklad Peruvian Maca która wzrosła pod nadzorem akademii nauk rolniczych yunnan. Uprawiane na tych samych wysokościach i w sumie klimacie, że i w Peru. Znikają wszystkie zalety prawdziwego Peru maca faktycznie w tym yunnan sukienka Peruvian Maca jeszcze zobaczyć. Powiedziano mi, że niektóre testy pokazują, że jest blisko. Mieć inne źródło dobrego pełnego zalety maca w świecie nie ma złych rzeczy, ale ja zostaje, co zobaczy.

Peruvian Maca – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Na korzeniach maca w Chinach, wielu chińczyków wolą kupić rzeczywisty pierwiastek do jedzenia lub taktować. Oni wierzą i myślą, skutki uboczne w wielu przypadkach jest to “prawdziwa” rzecz, jeśli jej korzeń, który mogą zobaczyć. Korzenie mogą mieć pestycydy czy metale ciężkie lub nawet być impregnowane w jakikolwiek substancją chemiczną, aby zachować ich wygląd. Są one często stawiają lub wytrzymują korzenie w alkoholu ziarna 150 dowodów niszczy kilka przydatnych właściwości. Jest to droga opinie przeciwwskazania tradycyjnej medycyny chińskiej. Wiele z chińczycy wiedzą jak ich firmy przetwarzają produkty i jak one oszukane dużo te są takie same tak zwane chińskie firmy. Chiński rząd sprawia, że coraz więcej i więcej, by to zatrzymać. W tym roku obowiązują to boli? Peruvian Maca nowe przepisy Dotyczące bezpieczeństwa żywności. Importowana навальная siła maca lub tak zwana siła “maca” została zdobyta i zniszczona przez chiński rząd w tym roku.

Na główny sytuacji Peru maca, niektóre chińskie podłe organizacji zaczęły World sourcing peru maca root w połowie tego roku. Poproszono mnie, skutki uboczne aby to zrobić, i odmówił. To jest nielegalne! Korzenie, uzyskane w Peru, najprawdopodobniej zostały nielegalnie wywiezione do sąsiednich krajów, mogą być również korzenia maca. Podejrzewam, że korzenie będą контрабандно przywiezione do Chin samo organizacjami w dużych kontenerów. Kto wie, w jakim stanie będzie korzeń maca, kiedy jest naprawdę dotrze do Chin, opinie przeciwwskazania jeśli on wejdzie i co mogą zrobić, aby nadal dobrze wyglądać.”

Nic dziwnego, że niedawno do nas zwrócili się producenci chińskiego Peruvian Maca-Peru Maca-otrzymujemy wiele kontaktów w tygodniu. Nigdy nie kupimy go, ale teraz wiemy, że przynajmniej część strategii chińskich firm polega na tym, to boli? Peruvian Maca aby konkurować z Peru na światowym rynku maca. Oto przykład jednego z kontaktów, które otrzymujemy:

Peruvian Maca – gdzie kupic? – cena – apteka

Tutaj kilka ostatnich komentarzy od klienta ours od hong Kong. Podkreśla znaczenie stosowania wysokiej jakości cena Peruvian Maca peru uprawianych Peruvian Maca.

“próbowałem kilka różnych źródeł proszku maca, i ten jest zdecydowanie lepszy! Obecnie mieszkam w Szanghaju spraw i mam dostęp do kilku rodzajów maca, dostępnych tutaj. Patrzyłem, gdzie kupic? jak rozpyla go dla mnie od rzeczywistego korzenia w hong Kongu, i miałem przyjaciół, importujące niektóre do mnie z Malezji. Wszystko jest znacznie krótszy w porównaniu z jakością oferowanych przez zespół maca. Płacę trochę więcej, aby został on wysłany tak daleko i nawet nie drżała, bo jest tego warte. Niektórzy z moich znajomych tutaj z Hongkongu proszą mnie, apteka aby zamówić dla nich, a teraz, gdy próbowali go i kochają go, (nie mówiąc już o grupowych kosztach wysyłki zawsze miło). Podnoszę ciężary i żyć w kształcie i aktywnego życia, ale i pracować długie godziny, większość dni.

Jestem na początku lat trzydziestych, cena Peruvian Maca w bardzo dobrej formie, jem zdrowo i nie wierzę, że mi potrzebna jest Dodatkowa pomoc. Mimo to, ten Peruvian Maca pomógł mi wypełnić przestrzeń mojego zasilania, gdzie kupic? a ja czuję się bardziej twarde z nim, niż bez niego. Nie muszę powtarzać wszystkie korzyści z tego, że firma już, ale chciałbym je potwierdzić. Czuję, że to pomaga, moje ciało jest jak maszyna stoi. Zaczynam zamawiać prezenty dla wszystkich, apteka na kim mi zależy. Oni поблагодарят mnie później. Dziękuję za to, co robisz, i z niecierpliwością czekam na naszych długotrwałych relacji razem!” – Andrew

Mamy nadzieję, że podobał ci się ten artykuł i zachęcam do dzielenia się tą informacją ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi i rodziną, którzy jedzą pożywienie.

Daj nam znać, jeśli możemy w czymś pomóc.

Miłego dnia!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here