Piperyna  – opinie – cena

0
466

Piperyna  – opinie – cenaPiperyna-W ciągu ostatnich kilku lat, równolegle z rosnącym zainteresowaniem społeczeństwa do korzystania z suplementów diety, obserwuje się rosnące zainteresowanie ze strony agencji rządowych i tzw. grup “obrońców konsumentów”, aby rozwiązać prawo do publicznego ich kupować. Konflikt ten doprowadził do fali badań w celu określenia skuteczności różnych dodatków.

Niektóre badania ma podłoże polityczne i jest powołany, aby znaleźć nie skuteczność, niektóre niedbale zaprojektowane i produkuje odpowiedzi zgadzać się z danymi z innych badań, a niektóre dobrze zaprojektowany i daje odpowiedzi, które powinniśmy być w stanie liczyć na — a jednak nawet dobrze zaprojektowane badania często są ze sobą sprzeczne. Pole diety badania dodatki w taki sposób миазма kontrowersyjnego zdania.

To brak spójności, moim zdaniem, jest zwykle związane z niezdolnością do badaczów monitorować biodostępność substancji, które studiują. Substancja działa nieco inaczej u różnych osób i u jednego i tego samego człowieka w różnych okresach. Wchłanianie z przewodu pokarmowego zmienia; czas w ciele zmienia; zdolność zalogować się i zostawać wewnątrz komórek zmienia; konkurencja od innych substancji zmienia. Monitorować wszystkie te zmienne byłoby trudne i kosztowne – tak, że naukowcy robią tylko słabe próby.

Piperyna –  dzialanie – komentarze – rynek – Polska

Piperyna  – działanie – komentarze – rynek - PolskaChociaż my dopełniamy użytkownicy uważają, rynek dzialanie że taki stan rzeczy frustrujące, ponieważ nie możemy uzyskania ostatecznych odpowiedzi na pytania o skuteczność, możemy zrobić jeden cenny wniosek z tego: jeśli nie podejmiemy specjalnych środków w celu zapewnienia przyswajalność suplementów używamy, niezależnie od potencjalnych korzyści, które są, być może, mogą zostać utracone z powodu złego wchłaniania, biedny ординатура czasu itp. To prowadzi nas do pytania o wzmacniaczu biodostępności, Polska komentarze który stał się dość dużym entuzjazmem: piperyna. W USA piperyna jest sprzedawany pod marką Piperyna.

Co to jest piperyna?

Piperyna jest ostry substancją, znajdujący się w roślinach z rodziny перечных roślin, w tym Piper nigrum(czarny pieprz) i Piper longum (długi pieprz). Te papryki są używane w medycynie Ajurwedyjskiej do leczenia różnych Piperyna chorób i dolegliwości. Ostatnie badania potwierdziły niektóre z tych zastosowań i wskazują na prawdopodobny mechanizm, odpowiedzialny za nich.

Zobaczmy, co wiadomo na temat mechanizmu działania piperynę w organizmie.

Jak ciało kontroluje dostęp do swoich komórek

Ciało ma kilka głównych mechanizmów kontroli ujawnienie swoich komórek do odżywcze i inne substancje. Cztery z tych mechanizmów są interesujące w związku z piperyna: metabolizm, wspieranie absorpcji, rynek dzialanie przy wsparciu przeniesienia własności, a także солюбилизатора załączniki.

Metaboliczna konwersja polega na wykorzystaniu enzymów dla przemysłu chemicznego konwersji substancji w różne substancje, które mogą być mniej aktywne i, w każdym przypadku, łatwiej przenoszone do krwi do nerki do wydalania. Początkowe substancji spowodowane “podłoża” enzymy; po konwersji są one spowodowane “metabolity”. Na przykład enzym o nazwie ‘aromatazy’ konwertuje zawartość testosteronu w estradiol. Testosteron jest substratem enzymu aromatazy; Polska komentarze estradiol jest metabolitem testosteronu. Chociaż estradiol samo ważne jest hormonem w organizmie, ale także służy jako excretable forma testosteronu. Inne enzymy estradiolu przekształcić w jeszcze bardziej łatwo wydalane form, takich jak estriol.

Dodatkowa wchłanianie, drugi sposób kontroli narażenia na komórki substancji, zakłada wykorzystanie przenośników białek w komórkach przewodu pokarmowego. Białka te aktywnie przenoszą substancje w komórki błony śluzowej jelit, Piperyna stamtąd można je przenosić w krew. Pomoc w absorpcji ma szczególnie ważne znaczenie dla zapewnienia, aminokwasów są dostępne w wystarczającej ilości.

Piperyna –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forum

Piperyna –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forumPomoc wyjątek związane z wykorzystaniem białek transporterów, że “pompa” niektórych substancji z komórki, jak go uzywac? po czym mogą być trafiło do krwi. Chociaż działania tych pomp mogą chronić komórki przed toksycznych przeciążenia wielu substancji, mogą też zepsuć skuteczności w inny przydatne lekach i suplementach, które poprzez pobierania tych substancji z komórek, zanim mogą one działać. Jednym z najważniejszych takich “pompowania” białek jest p-glikoproteiny, forum skladniki który znajduje się w błonach komórek jelit, mózgu, wątroby, trzustki, nerek i innych tkanek.

załączniki zapobiega przedostawaniu się substancji przenikać do komórek, wiążąc je chemicznie bardzo rozpuszczalne sklad Piperyna w wodzie substancje. To nie tylko zmienia aktywność biologiczną substancji, ale i czyni je niezdolnymi dyfundować przez błony komórkowe. Jeden z najważniejszych солюбилизаторов znalezionych w organizmie kwas glukuronowy. Substancje muszą to солюбилизатора, jak go uzywac? zazwyczaj wyróżniają się albo w moczu lub w jelicie cienkim, w zależności od natury substancji.

Piperyna zwiększa biodostępność wielu substancji

Piperyna ma niezwykłą zdolność do manipulowania wszystkimi czterema z tych mechanizmów. Ja blokuje wiele enzymów forum skladniki odpowiedzialnych do metabolizowania leków i substancji odżywczych; stymuluje pracę przenośników aminokwasy w jelitowej podszewce; ono blokuje p-glikoproteina, proteina “pompy” który usuwa substancje z komórek; i ono zmniejsza jelitową produkcję kwasu glukuronowego, sklad Piperyna umożliwiając w ten sposób więcej substancji wprowadzić ciało w aktywną formę.

Piperyna – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Dlatego też, niektóre z tych substancji są w stanie osiągnąć, skutki uboczne penetracji i pozostać wewnątrz komórek docelowych przez dłuższy okres czasu, niż to było by inaczej. Oczywiście, to może być mieszane błogosławieństwo – jeśli używany jest jeden lek, dla których terapeutyczny poziom znacznie poniżej toksycznego poziomu, opinie przeciwwskazania że piperyna dodatków mogą zwiększać biodostępność leku do jego wewnątrzkomórkowe stężenie przekracza toksyczne próg.

Z drugiej strony, piperyna dodatków z kolei, może czasami trochę wydajne lecznicze substancje w bardzo skuteczny jeden tylko poprzez to boli? Piperyna zwiększenie jego biodostępność i wewnątrzkomórkowych czas pobytu. Dobrym przykładem tego ostatniego zjawiska jest wykorzystanie piperyna zwiększyć biodostępność kurkuminy, uzupełnić szeroką działalność na raka, skutki uboczne zapalenia i zakażenia. Dawka 20 mg piperynę może zwiększyć biodostępność kurkuminy dwa razy.

Piperyna może zmniejszyć biodostępność niektórych substancji

Podczas gdy wpływ piperynę zauważać opinie przeciwwskazania zablokować metabolicznych enzymy które w przeciwnym razie wyłączony wiele substancji, ono także ma zdolność nakłaniać produkcję ciała niektórych z tych enzymów. Czysty efekt w niektórych przypadkach będzie wzrastać, a nie maleć, szybkość, to boli? Piperyna z jaką niektóre substancje metabolizowane w organizmie, zmniejszając tym samym ich biodostępność.

Piperyna – gdzie kupic? – cena – apteka

Ponadto, w tych przypadkach, gdy metabolizm substancji, przekształca go w bardziej aktywną (a nie mniej aktywnych) form – na przykład, proleku, cena Piperyna który przekształca się w aktywną formę w organizmie – piperyna może zwiększyć biodostępność oryginalnej substancji, spowalniając przemianę jego metabolitu i w ten sposób zmniejszyć ilość aktywnego metabolitu. W rzeczywistości, gdzie kupic? to będzie zmniejszenie ilości potrzebnej substancji.

Dlatego działalność piperynę skomplikowane i nie zawsze można przewidzieć z góry. Użytkownicy piperyna, apteka którego produktu leczniczego lub suplementy korzystają liczne schematy lub nietypowe substancje muszą być w pogotowiu do niepożądanych skutków ubocznych w wyniku zmiany piperyna na biodostępność innych substancji. Prawdopodobnie najczęściej takie skutki uboczne mogą cena Piperyna być wyeliminowane przez dostosowanie dawki tych substancji.

Z drugiej strony, najwięcej konsumenci po prostu opierają się na fakcie, że piperyna zniszczony od tysięcy lat jako składnik czarnego pieprzu, najwyraźniej bez powodować znaczne problemy.

Biovailabilities wpływ piperyna

Jak pokazano wyżej, aż nie może przewidzieć na teoretycznych podstawach skutki пиперине będzie mieć na dowolnych wybranych gdzie kupic? substancji dietetycznych lub lekarstwie. Jednak, niektóre kategorie substancji raz zostały przetestowane i stwierdzono, że wzrastali bioavailability gdy spożywający z пиперином.

Znacznie większy lista może być złożony z substancji (w tym narkotyki i dietetyczne substancje), biodostępność których, jak się zakłada, zmienia się пиперином z powodu znanego wpływu piperynę na białka, apteka które metabolize lub transportu tych substancji. W tabeli 2 przedstawiono niektóre z leków należących do tej kategorii. Przydatne byłoby mieć podobną listę dla zdrowej substancji, ale w większości przypadków danych nie istnieje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here