Silane Guard – opinie – cena

  0
  813

  Silane Guard – opinie – cenaSilane Guard Do okazjonalnego użytku; czyści powierzchnie o lekkim stopniu zabrudzenia – subtelnie i efektywnie, nie pozostawiając rys. Lakier zyskuje dzięki niemu jedwabistą gładkość i lśniący, głęboki połysk. Cena Regeneruje nałożone uprzednio warstwy wosku, gwarantując jednocześnie efekt spływania wody.

  Pojemność: 750ml na całym świecie cieszy się sławą dzięki produkcji najwyższej klasy specyfików do pielęgnacji pojazdów. Ponad sześćdziesiąt lat praktyki, nowatorstwo oraz olbrzymie zasoby środków poświęcone na badania i progres, dały rezultat w postaci stworzenia całościowej oferty dopieszczonych w każdym detalu wyrobów dedykowanych pielęgnacji aut.

  Produkty marki Silane Guard kreowane są właśnie z myślą o Tobie i Twoim aucie. To sprawia, że są wprost zaskakująco łatwe i niezwykle wygodne w obsłudze oraz powalająco efektywne w działaniu. Każdy z produktów wyposażony jest w unikalną, opracowaną w laboratoriach firmy Silane Guard recepturę i wystawiany jest na próbę bezustannych testów – po to, by jednocześnie zachował jak największą efektywność, maksymalną wydajność i by cechował się bezpieczeństwem dla Twojego samochodu.

  Dla firmy opinie niebagatelne znaczenie ma także samo środowisko naturalne oraz Twoje zdrowie. Właśnie dlatego, zarówno proces produkcji, jak i ich owoce spod sztandaru firmy cena stawiają czoła najbardziej rygorystycznym, unijnym normom dotyczącym ochrony środowiska. przez grubo ponad dwadzieścia pięć lat był nierozerwalnie związany z różnymi sportami motorowymi, szczególnie zaś z Formułą 1.Od 2012 roku może pochwalić się tytułem „Oficjalnego dostawcy” dla teamu Red Bull Racing. Jest to znamienny sygnał, że marka opinie wyjątkowo dba o perfekcyjną estetykę bolidów oraz floty obecnych mistrzów świata Formuły

  1.  jest znakomitym rozwiązaniem, jeśli chce się przywrócić połysk po umyciu auta oraz uzupełnić starą warstwę wosku. Brilliant Shine odznacza się piorunująco skutecznymi właściwościami, korygującymi odpychanie wody. Produkt ten charakteryzuje się szybkością i prostotą w aplikacji. Umyj i wysusz auto Użyj niewielkiej ilości Brilliant Shine na mikrofibrze, aby zaimpregnować ją.

  Silane Guard – działanie – komentarze – rynek – Polska

  Silane Guard – działanie – komentarze – rynek - PolskaProdukt aplikować należy na daną część ( wystarczą 2-3 “pryski”) i rozprowadzić przy pomocy mikrofibry. Silane Guard Później odwracamy mikrofibrę na jej suchą stronę i kolejny raz przecieramy fragment powierzchni lakieru, by uniknąć przykrego widoku smug. Strażnik.

  Łatwo się rozprowadza, nadając kolor głęboki połysk. Po prostu rozpyl i przetrzyj powierzchnię szmatką. Rynek Spctrum łatwo polerowane i nie pozostawia białych smug. Idealny dla wszystkich rodzajów kwiatów. Produkt można stosować na nagrzanych powierzchniach. Idealnie nadaje się do odzysku tworzyw działanie sztucznych, świateł, z przodu panelu, chromowanych części, opon, skóry i szkła. Niesamowite cechy widma można używać w Polska domu lub w biurze ochrony mebli, okna plastik, ekrany LCD, okulary itp. Ma przyjemny, świeży zapach. Silany wybór Gwardia unikalny syntetyczny wosk, aby wziąć płyn na bazie najnowszych technologii. Dzięki niej, bez komentarze żadnych kłopotów nawoskujesz Kolor samochodu, dając jej głębokie lustro połysk. Po prostu rozpyl i przetrzyj powierzchnię. Silane Guard Następnie Polska, nie czekając, aż wosk wyschnie. Zakres poleruje, łatwo i nie pozostawia białych śladów. Idealnie nadaje się do wszystkich kolorów.

  Można użyć обогреваемую powierzchni. Ma tysiące wniosków. Idealne wykończenie w tworzywie , światłach , panelach, автошинах, skórze, szkle. Działanie Swoje niesamowite funkcje, których można użyć w celu ochrony swoich mebli , okien , tworzywa sztuczne, ekranów , szkieł, ЕТК. w domu lub w biurze . Ma przyjemny komentarze zapach, który jest częścią świeżego zapachu .Polska Stosując środki konserwujące do lakieru, uzyskujemy czasową ochronę lakierowanej powierzchni przed działaniem czynników zewnętrznych, a także modyfikujemy gładkość powierzchni. Rynek W ofercie są preparaty na bazie wosku, reaktywne oraz polimerowe. Różnice pomiędzy właściwościami powłok są na tyle wyraźne, iż zmiana gładkości powierzchni, a właściwie zmiana współczynnika tarcia, odczuwalna jest na dotyk.

  Silane Guard – jak go używać? – składniki – skład – forum

  Silane Guard – jak go używać? – składniki – skład - forumJeśli chodzi o trwałość ochrony, to mamy wybór pomiędzy skład środkami, których maksymalna trwałość to kilka tygodni poprzez preparaty zabezpieczające powierzchnię na kilka miesięcy aż do takich, które chronią lakier przez rok i dłużej w zależności od tego, w jaki sposób samochód jest myty. Silane Guard Niestety, nie ma preparatów, które jednocześnie tworzą powłokę o najwyższej trwałości i pozostawiają powierzchnię składniki maksymalnie gładką. Ostateczną gładkość i „wyciągnięcie” skład koloru lakieru można jednak modyfikować, nakładając jeden preparat na drugi.

  Najlepiej zabezpieczać lakier wtedy, gdy jest idealnie czysty i wygładzony – a więc po myciu i czyszczeniu. Im bardziej odtłuszczony, jak go używać? pozbawiony resztek starych wosków lakier, tym nakładany aktualnie preparat lepiej przywiera do powierzchni. Ma to mniejsze znaczenie w przypadku preparatów woskowych oraz sylikonowych (można nakładać je na lakier po prostu umyty, choć oczyszczenie i odtłuszczenie lakieru zdecydowanie poprawia końcowy efekt), a większe w składniki przypadku środków polimerowych. W przypadku środków reaktywnych zawierających cząsteczki krzemianów (są to tzw. powłoki ceramiczne) lakier musi być KONIECZNIE! idealnie oczyszczony nie tylko za pomocą glinki lakierniczej, lecz także odtłuszczony za pomocą chemicznego zmywacza powłok; zaleca się uprzednie mechaniczne polerowane lakieru.

  Silane Guard O tym, czy stary preparat jeszcze spełnia swoją funkcję, informuje nas zachowanie wody podczas płukania nadwozia po myciu – jeśli woda formuje się w charakterystyczne krople, preparat ochronny jeszcze nie został zmyty, a więc działa. Większości forum preparatów nie wolno nanosić w pełnym słońcu ani na rozgrzany lakier (nie dotyczy to tylko niektórych preparatów na bazie sylikonu).10 minut pracy, ochrona na kilka tygodni. Forum Doraźną ochronę lakieru w łatwy sposób osiągniemy, stosując tzw. detailery czy też „szybkie” preparaty w płynie By nanieść środek, jak go używać? wystarczy spryskać płynem osuszoną po umyciu karoserię i przetrzeć miękką szmatką z mikrofibry – całe auto zabezpieczymy w ten sposób w ciągu 10-15 minut.

  Przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie Silane Guard

  Uzyskujemy w ten sposób wysoki poziom połysku i gładkość powierzchni na średnim poziomie. Świetny wygląd, więcej pracy. Za pomocą dobrego naturalnego wosku do karoserii, np. Opinie Silane Guard Premium Class Wosk Carnauba, uzyskamy skuteczną ochronę lakieru na 3-4 miesiące, a jednocześnie jeden z najwyższych osiągalnych poziomów gładkości powierzchni i efektowne „wyciągnięcie” koloru. skutki uboczne By uzyskać maksymalny efekt, warto lakier przed aplikacją wosku poddać glinkowaniu, choć nie jest to warunek.

  Przeciwwskazania Wosk Carnauba nanosimy szmatką lub (najlepiej) gąbczastym aplikatorem, nakładając minimalną ilość preparatu (większa ilość środka na aplikatorze to ryzyko dostania się preparatu w szpary, co szpeci auto i jest trudne do odwrócenia!). skutki uboczne O naniesieniu preparatu na powierzchnię czekamy chwilę i polerujemy element karoserii czystą szmatką. Woskowanie karoserii auta w ten to boli?

  sposób zajmuje kilkadziesiąt minut. Łatwa aplikacja i wysoka trwałość,O wiele łatwiejszym w zastosowaniu niż tradycyjny wosk Carnauba preparatem do ochrony lakieru jest środek polimerowy w spreju opinie Silane Guard Profiline Polymer Net Shield). Preparat w formie pianki nanosimy na aplikator i wcieramy go w element nadwozia, a po chwili wycieramy szmatką z mikrofibry. Jeśli z powodu nadmiernego odparowania preparatu powstaną na lakierze smugi, powtarzamy czynność na danym elemencie. Przeciwwskazania Za pomocą takiego środka w kilkanaście minut tworzymy na lakierze auta gładką powłokę chroniącą lakier przez nawet 6 miesięcy. to boli? Zaletą preparatu jest też zabezpieczanie także elementów z tworzyw sztucznych. Wadą jest mniej „widowiskowy” efekt wizualny niż w przypadku wosku Carnauba, niemniej wysoka trwałość powłoki i łatwość aplikacji środka to niekwestionowane jego zalety.

  Silane Guard – gdzie kupić – aptekach – cena

  Silane Guard Profiline Nano Paint Protect – supertrwała powłoka krzemianowa,Ze względu na wysoką twardość i trwałość aptekach krzemowej powłoki ochronnej tego typu preparaty należy aplikować wyłącznie w warunkach warsztatowych, a nałożenie jej powinno być poprzedzone gruntownym oczyszczeniem, polerowaniem, a następnie cena odtłuszczeniem lakieru.

  Jest to istotne ograniczenie – zadowalający efekt wizualny uzyskamy tylko w przypadku uprzedniego uzyskania „lustrzanej” powierzchni karoserii. gdzie kupić Samo nakładanie preparatu, które jest zazwyczaj zwieńczeniem kilku-kilkunastu godzin pracy nad karoserią, jet stosunkowo proste: środek nanosimy specjalnym aplikatorem na niewielki fragment karoserii, czekamy 15-30 sekund i polerujemy świeżą szmatką. Cena Ponieważ środek szybko twardnieje (także na materiale tekstylnym), kolejne elementy należy polerować kolejną, „niezużytą” częścią szmatki.

  Po zabiegu auto musi gdzie kupić pozostać w garażu przez co najmniej godzinę – to minimalny czas utwardzania powłoki. Ponieważ uzyskana powłoka nie jest gładka (choć jest silnie hydrofobowa), po aplikacji preparatu warto zastosować środek polimerowy, który uwydatni połysk i zapewni przyjemną gładkość powierzchni. Silane Guard Rada: należy unikać mycia samochodu na aptekach myjniach samoobsługowych, w których środkiem myjącym jest mikroproszek. Mikroproszek powoduje przedwczesne zmywania każdej powłoki ochronnej z lakieru. Po naniesieniu powłoki ochronnej na lakier zalecane jest mycie ręczne lub wykorzystywanie myjki ciśnieniowej tylko do spłukiwania karoserii czystą wodą.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here